SKI AREÁL MEZIBOŘÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Ludvíkov ostudu neudělal

Chcete naučit své děti lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste ski areál Ludvíkov! Areál se nachází v Jeseníkách.

Ve středisku najdete jeden vlek. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 500m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Rolba vyjíždí na svah denně. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Každý hladový krk jistě potěší česnečku a uzená cigára. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus.

Pokud vám zbyde čas, můžete navštívit nějakou pozoruhodnost v okolí. Viděli jste už někdy zasněžený Hrad Sovinec? Určitě to stojí za to.

Jak tedy arál ohodnotit? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. 70% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 28.3.
částečně oblačno
2°C
-2°C
Středa
29.3.2023
zataženo
5°C
4°C
Čtvrtek
30.3.2023
déšť
14°C
5°C
Pátek
31.3.2023
déšť
9°C
6°C