SKI AREÁL MEZIBOŘÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Peklák - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte navštívit areál Peklák a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Orlických horách a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Úprava svahu probíhá 2x denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Každý hladový krk jistě potěší hamburger či uzená cigára. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Přívrat.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. 67% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 28.3.
částečně oblačno
2°C
-2°C
Středa
29.3.2023
zataženo
5°C
4°C
Čtvrtek
30.3.2023
déšť
14°C
5°C
Pátek
31.3.2023
déšť
9°C
6°C