SKI AREÁL MEZIBOŘÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Rusava - lyžaři si přijdou na své

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kam na Silvestra? Navštivte ski areál Rusava a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází daleko od ostatních areálů, je tak ideální volbou pro lidi, kteří bydlí v jeho blízkosti a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků a lano pro děti. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 450m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Vyzkoušet můžete smažák nebo párek v rohlíku.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Milovníci hradů nesmí přijít o pohled na zasněžený Hrad Helfštýn, který se nachází ve vzdálenosti 20km od areálu.

Areál je velmi nadprůměrný. Závažných nedostatků je poměrně málo hodně. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 73%.

Trpíte na bolest kloubů, což Vás limituje při sportovních aktivitách? Proč s tím něco neděláte, když si to přejete změnit? Vyzkoušejte revoluci na trhu! Kloubní výživa od firmy PEMAMED dodá Vaši kloubům všechny potřebné živiny, které mají za následek rychlou obnovu chrupavky a zlepšení pohyblivosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 28.3.
částečně oblačno
2°C
-2°C
Středa
29.3.2023
zataženo
5°C
4°C
Čtvrtek
30.3.2023
déšť
14°C
5°C
Pátek
31.3.2023
déšť
9°C
6°C