SKI AREÁL MEZIBOŘÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Boží Dar - Neklid ostudu neudělal

Milujete snowboarding? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste ski areál Boží Dar - Neklid! Areál se nachází v Krušných horách a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Hlavním lákadlem areálu je jedna sedačková lanovka. Dále můžete využít 5 vleků. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. O Vaši bezpečnost se stará horská služba, která sídlí přímo v areálu. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Vyzkoušet můžete gulášek a řízečky.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. V okolí se nachází Krajské muzeum Karlovy Vary, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Toto středisko si zaslouží kladné hodnocení. Areál je velice slušně vybaven. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 72%. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 28.3.
částečně oblačno
2°C
-2°C
Středa
29.3.2023
zataženo
5°C
4°C
Čtvrtek
30.3.2023
déšť
14°C
5°C
Pátek
31.3.2023
déšť
9°C
6°C