SKI AREÁL MEZIBOŘÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

SK Věžná - velké zlepšení

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko SK Věžná. Areál se nachází na Vysočině.

Ve středisku najdete jeden vlek. Velká škoda je pouze to, že ve středisku najdeme pouze jednu sjezdovku. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Svah je upravován dle potřeby. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnejte smažený sýr a točené pivo.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. Určitě navštivte Hrad Svojanov, který se nachází pouze 22km daleko.

Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Areál by potřeboval několik větších investic. 64% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Jezdíte nebo jezdili jste rádi na hory, ale Váš zdravotní stav Vám nedovolí obout ani lyže, ani snowboard? Nevíte, jakou léčbu zvolit? Vyzkoušejte revoluci na trhu! Kloubní výživa od firmy PEMAMED dodá Vaši kloubům všechny potřebné živiny, které mají za následek rychlou obnovu chrupavky a zlepšení pohyblivosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 28.3.
částečně oblačno
2°C
-2°C
Středa
29.3.2023
zataženo
5°C
4°C
Čtvrtek
30.3.2023
déšť
14°C
5°C
Pátek
31.3.2023
déšť
9°C
6°C