SKI AREÁL MEZIBOŘÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Klínovec

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Klínovec a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krušných horách a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Hlavním lákadlem areálu je čtveřice sedačkových lanovka. Dále můžete využít 8 vleků. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnat můžete řízečky či kulajdu. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Jan Becher Museum. Stojí za vidění.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Provozovatele areálu musíme pochválit. Areál je velice slušně vybaven. Areál nic zásadního nechybí. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 69%.

Máte rádi čepice s bambulkou? Tak si račte vybrat. Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 28.3.
částečně oblačno
2°C
-2°C
Středa
29.3.2023
zataženo
5°C
4°C
Čtvrtek
30.3.2023
déšť
14°C
5°C
Pátek
31.3.2023
déšť
9°C
6°C