SKI AREÁL MEZIBOŘÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Strážné - areál příjemně překvapil

Lyžujete rádi? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Ski areál Strážné pro vás jistě bude to pravé. Areál se nachází v Krkonoších nedaleko města Vrchlabí a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází čtveřice vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány 2x denně. Udržet na lyžích rovnováhu není pro děti úplně jednoduché. V některých areálech mají vybavení, které jim pomůže, zde byste jej ale hledali marně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. A co když dojde k úrazu? Horská služba sídlí blízko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Každý hladový krk jistě potěší zelňačku či hamburger. Promrzlí lyžaři s povděkem uvítají možnost nechat se odvézt skibusem. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Černá hora - Černý Důl.

Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Areál by potřeboval několik větších investic. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 66%.

Máte problémy s pohybem a po pár minutách na lyžích Vás bolí klouby? Nechcete se s tím smířit? PEMAMED je rakouská firma s několikaletou historií a tisíci zákazníky po celém světe, která na trh dodává vysoce kvalitní doplněk stravy. Kloubní výživa té nejvyšší kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 28.3.
částečně oblačno
2°C
-2°C
Středa
29.3.2023
zataženo
5°C
4°C
Čtvrtek
30.3.2023
déšť
14°C
5°C
Pátek
31.3.2023
déšť
9°C
6°C