SKI AREÁL MEZIBOŘÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Armaturka - lyžaři si přijdou na své

Láká vás představa týdne stráveného někde v krásné zasněžené horské chatě? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Ski areál Armaturka pro vás jistě bude to pravé. Areál se nachází v Beskydech poblíž města Frýdlant nad Ostravicí a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází čtveřice vleků. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Úrazy se při zimních sportech občas stávají, horská služba naštěstí sídlí blízko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnat můžete bramboračku či uzená cigára.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 69% - to je náš verdikt.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 28.3.
částečně oblačno
2°C
-2°C
Středa
29.3.2023
zataženo
5°C
4°C
Čtvrtek
30.3.2023
déšť
14°C
5°C
Pátek
31.3.2023
déšť
9°C
6°C