SKI AREÁL MEZIBOŘÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Kašperské Hory - ideální pro snowboardisty

Chcete se naučit na prkně? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navšivte s rodinou středisko Kašperské Hory. Areál se nachází na Šumavě a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Svah je upravován 2x denně. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na dětském lyžařském kolotoči. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na lyžařském koberci. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnejte točené pivo a řízečky.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Je vidět, že provozovatel se snaží. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 49%.

Trpíte na bolest kloubů, což Vás limituje při sportovních aktivitách? Nevíte si rad, jak se zbavit bolesti? Postavíme Vás opět na nohy, teda na lyže nebo snownboard. Stačí dát na naše rady a zakoupit si doplněk stravy od PEMAMED.cz. Kloubní výživa je dostupná za atraktivní ceny a s garancí kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 28.3.
částečně oblačno
2°C
-2°C
Středa
29.3.2023
zataženo
5°C
4°C
Čtvrtek
30.3.2023
déšť
14°C
5°C
Pátek
31.3.2023
déšť
9°C
6°C