SKI AREÁL MEZIBOŘÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Radvanice - ideální pro rodiny s dětmi

Chcete se naučit na prkně? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Radvanice je pro vás to pravé. Areál se nachází v Jestřebích horách a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků a jedno lano. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnat můžete horkou čokoládu či uzená cigára.

Jak tedy arál ohodnotit? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Areál by potřeboval několik větších investic. Lepší hodnocení než 72% si areál prostě nezaslouží. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Čtěte také: Zimní středisko Radvanice

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 28.3.
částečně oblačno
2°C
-2°C
Středa
29.3.2023
zataženo
5°C
4°C
Čtvrtek
30.3.2023
déšť
14°C
5°C
Pátek
31.3.2023
déšť
9°C
6°C