SKI AREÁL MEZIBOŘÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál SportPark Františkov ostudu neudělal

Lyžujete rádi? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál SportPark Františkov je pro vás to pravé. Areál se nachází v Jeseníkách a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu najdete jeden vlek a jedno lano. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Každý hladový krk jistě potěší zelňačku či horkou čokoládu. S dopravou lyžařům pomáhá skibus.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Klášterní kostel.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Chybí nám zde především koplexní služby. 71% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Čtěte také: Ski areál SportPark Františkov

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 28.3.
částečně oblačno
2°C
-2°C
Středa
29.3.2023
zataženo
5°C
4°C
Čtvrtek
30.3.2023
déšť
14°C
5°C
Pátek
31.3.2023
déšť
9°C
6°C