SKI AREÁL MEZIBOŘÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Zimní středisko Zborov

Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Zborov je pro vás to pravé.

Radějov Štěpničky - příjemně překvapil

Máte rádi zimní sporty? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Radějov Štěpničky!

Ski areál Klínovec

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Klínovec a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

SK Věžná - velké zlepšení

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko SK Věžná.

Areál Boží Dar - Neklid ostudu neudělal

Milujete snowboarding? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste ski areál Boží Dar - Neklid!

Rusava - lyžaři si přijdou na své

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kam na Silvestra? Navštivte ski areál Rusava a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Peklák - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte navštívit areál Peklák a užijte si zimní radovánky naplno!

Tesák - ideální pro snowboardisty

Milujete snowboarding? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Tesák a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Snowpark Čihalka – Olešnice

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Snowpark Čihalka – Olešnice!

Kam na hory?

Poslední listy opadávají. Blíží se čas výběru zimní dovolené. Zvolíte raději české nebo rakouské středisko? Obvykle rozhodují především finance, česká střediska totiž stále vycházejí podstatně levněji. Lyžování v zahraničí - pro většinu čechů je to známka určitého luxusu, jsou ale zahraniční areály opravdu výrazně lepší než ty naše?

Areál Větrov ostudu neudělal

Chcete se naučit na prkně? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Větrov je pro vás to pravé.

Zimní středisko Oáza – Loučná nad Desnou

Máte rádi zimní sporty? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste středisko Oáza – Loučná nad Desnou a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Areál Ludvíkov ostudu neudělal

Chcete naučit své děti lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste ski areál Ludvíkov!

Zimní středisko Sedloňov

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kam na Silvestra? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Sedloňov a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Janovičky u Broumova

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zimní areál Janovičky u Broumova je pro vás to pravé.

Areál SportPark Františkov ostudu neudělal

Lyžujete rádi? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál SportPark Františkov je pro vás to pravé.

Radvanice - ideální pro rodiny s dětmi

Chcete se naučit na prkně? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Radvanice je pro vás to pravé.

Kašperské Hory - ideální pro snowboardisty

Chcete se naučit na prkně? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navšivte s rodinou středisko Kašperské Hory.

Sportovní oblečení na hory

Jedete po letech konečně zase na hory? Chcete se na stará kolena pořádně oháknout a netrhnout si ostudu? Tápete a neorientujete se v nových trendech? Vyzkoušejte kvalitu od českých výrobců. V současnosti již nemusíme za nákupy vyjíždět do zahraničí. Není výjimkou, že česká firma nabízí svým zákazníkům dokonce tříletou záruku na své zboží, V současné době si mnoho firem své oblečení nechává testovat špičkovými evropskými sportovci, kteří kvalitu sportovního oblečení dokážou ocenit nejlépe.

Petříkov - to pravé místo pro rekreaci

Chtěli byste se naučit lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Petříkov.

Nové Město na Moravě - lyžaři si přijdou na své

Nevíte kam na Silvestra? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Nové Město na Moravě je pro vás to pravé.

Zimní středisko Náprava

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Náprava.

Armaturka - lyžaři si přijdou na své

Láká vás představa týdne stráveného někde v krásné zasněžené horské chatě? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Armaturka pro vás jistě bude to pravé.

Strážné - areál příjemně překvapil

Lyžujete rádi? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Strážné pro vás jistě bude to pravé.

Malebná krajina třeboňské pánve

Třeboňsko je velmi pozoruhodnou a výjimečnou krajinou, jejíž rozmanitost láká milovníky přírody a historických památek k turistickým a cyklistickým výletům. Je doslova ideálním místem pro trávení dovolené, nebo víkendové pobyty, ať už se ubytujete v hotelu, v penzionu, nebo třeba jen v kempu pod stanem. Je to svět staletých rybníků, prosluněných luk, rozlehlých lesů a poklidných malebných vesniček. Na Třeboňsku objevíte i mnoho historických skvostů a jelikož je jeho terén v podstatě rovinatý, rádi se sem vrací nenároční turisté, cyklisté a rodiny s malými dětmi.

Veselsko je doslova rájem pro cyklisty

Veselí nad Lužnicí je místem, které mnozí cyklisté, ale i turisté a vodáci považují za výchozí bod pro jejich výletní cíle. Objevíte tu překvapivě tolik nádherných míst, že se sem budete rádi vracet i v dalších letech. Nejlákavější jsou pro zdejší návštěvníky hlavně cyklostezky. Veselsko je cyklostezkami doslova protkáno a námětů pro výlet je to opravdu mnoho. Touto cestou bychom Vám chtěli nabídnout některé vyzkoušené cyklotrasy, co určitě stojí za shlédnutí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 1.2.
zataženo
2°C
2°C
Čtvrtek
2.2.2023
déšť se sněhem
1°C
0°C
Pátek
3.2.2023
déšť
4°C
4°C
Sobota
4.2.2023
zataženo
5°C
4°C